آشنایی با نرم افزار پاریز

ویژه کارگزاران شرکت های زیارتی

(عمره - کربلا - سوریه)

نرم افزار پاریز یک نرم افزار قدرتمند و نوین است که بصورت اختصاصی برای شرکت های خدمات زیارتی طراحی و تولید شده است. این نرم افزار بر پایه VS 2008 و بانک اطلاعاتی SQL 2005 تولید و حدود دو سال در شرایط مختلف آزمایش شده است و با موفقیت تمام مراحل را پشت سر گذاشته است.

برخی امکانات و ویژگی های اختصاصی نرم افزار پاریز :


1- قابلیت تعریف انواع گروه های حرکتی : انواع گروه ها (حج، عمره، کربلا و سوریه) به همراه تاریخ حرکت، نام مدیر، معاون،روحانی، هتل ها به همراه تلفن و آدرس در سیستم ثبت شده و در گزارشات بعدی استفاده می شود.
2- قابلیت ثبت تمام مشخصات زائرین برای یک گروه : (شامل کلیه اطلاعات از جمله عکس زائر ، مشخصات گذرنامه ، انتخاب همراه، مشخص کردن آشنایان زائر در گروه و نسبت های آنها و...)
3- تهیه انواع گزارش های اختصاصی:
-    چاپ اطلاعات زائران بر روی کارت های شناسایی
-    چاپ هر دو روی  بطاقه
-    چاپ کارت برای ساک ها (با نام و آدرس شرکت عامل، هتل و سایر اطلاعات ضروری)
-     دفترچه تلفن زائران

-     آلبوم زائران ( به همراه مشخصات کامل و عکس زائران، شغل، مرجع تقلید، همراهان زائر، آشنایان زائر در کاروان و نسبت آنها با یکدیگر، شماره اتاق مکه و مدینه و...)
-    پاکت نامه ( با آرم و مشخصات شرکت به همراه نام زائر و همراهان)
-     چاپ دفترچه اعمال زائرین (این امکان را به روحانی کاروان می دهند تا با صرف وقت کمتر و دقت بیشتر بتواند اعمال زائران را کنترل نماید)
-     قرائت حمد(برای کنترل صحت قرائت حمد و سوره و تلبیه زائرین)
-    و ...
4- قابلیت افزودن اطلاعات زائران از فایل اکسل : این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که می توان همان اطلاعاتی که برای زائران در سایت عمره یا عتبات ثبت شده است  را  تنها با چند کلیک ساده به این نرم افزار منتقل کرد! این ویژگی منحصر بفرد از اتلاف وقت و اشتباهات احتمالی در ثبت اطلاعات جلوگیری می کند.
5- تعریف اطلاعات خاص : بمنظور جلوگیری از ورود اطلاعات تکراری و اتلاف انتخاب مرجع تقلید و شغل زائران بصورت انتخابی قرار داده شده است که این اطلاعات پیش فرض در نرم افزار توسط کاربر قابل ویرایش و حذف و اضافه است.
6- انتقال اطلاعات زائران از حرکت های قبلی : این امکان در نرم افزار قرار داده شده است تا اطلاعات و عکس زائرانی که قبلاً در حرکت های قبلی کارگزار در این سیستم ثبت شده اند ، به راحتی به حرکت های جدید منتقل شوند و نیاز به ثبت مجدد اطلاعات نباشد.
7- جستجوی آسان : موتور جستجوی نرم افزار بسیار سریع و قدرتمند بوده و با تایپ قسمتی از نام خانوادگی زائر می توان لیستی از زائرانی که اطلاعاتشان با واژه جستجو شده تطبیق دارد را مشاهده کرد.

برخی قابلیت های فنی نرم افزار پاریز :


1- نصب بر روی شبکه : نرم افزار این امکان را دارد که بر روی چندین دستگاه رایانه مختلف که از طریق شبکه های محلی و بی سیم به هم متصل هستند کار کند و ثبت و تغییر اطلاعات زئران در هر یک از رایانه ها بلافاصله در کلیه رایانه های شبکه اعمال شود.
2- بروز رسانی (update) : قسمتی در داخل نرم افزار تعبیه شده است که با فشردن تنها یک دکمه نرم افزار به آخرین نسخه از طریق اینترنت بروز می شود. این بروز رسانی بسیار کم حجم بوده (در حد چند کیلوبایت) و نگرانی کارگزاران بابت تغییرات احتمالی که در نرم افزار نیاز است را از بین می برد.
3- پشتیبانی مطمئن : در صورتی که نرم افزار نیاز به تغییر داشته باشد یا مشکلی برای کارگزار در حین کار با نرم افزار بوجود آید از طرق مختلف می توان از پشتیبانی نرم افزار استفاده کرد. در صورت اتصال به اینترنت می توان به راحتی مشکل بوجود آمده را در قسمت ارتباط با ما که داخل نرم افزار تعبیه شده به همراه فایل های مرتبط به واحد پشتیبانی ارسال کرد تا در اسرع وقت مشکل حل شود. همچنین کارشناسان و تولید کنندگان نرم افزار این آمادگی را دارند تا بصورت تلفنی یا با مراجعه به محل کارگزار مشکل را مرتفع سازند.
4- ارسال خطا : این نرم افزار کاملاً تست شده و مشکلی در اجرا ندارد. ولی در صورت بروز هرگونه خطا می توان آن را از قسمت ارسال خطا برای واحد پشتیبانی ارسال کرد.
5- تنظیمات چاپ : با توجه به تنوع چاپگرهای موجود در بازار و احتمال بروز تفاوت های جزئی در چاپ گزارش ها این امکان در نرم افزار پیش بینی شده است که کارگزار بتواند تنظیمات خاص پرینتر خود را در نرم افزار اعمال و ذخیره کند.
6- تهیه پشتیبان از بانک اطلاعاتی : بمنظور امنیت بیشتر و نگهداری منظم اطلاعات می توان به راحتی از بانک اطلاعاتی نرم افزار پشتیبان تهیه کرد و در جای مطمئنی نگه داری کرد.
7- تغییرات در ظاهر نرم افزار : تصویر پس زمینه و رنگ بندی پنجره های نرم افزار را می تواند بدلخواه تغییر داد.
8- سهولت در نصب : نصب نرم افزار بسیار ساده بوده و پیچیدگی های مرسوم این گونه نرم افزارها را ندارد.
9- سازگار با انواع ویندوزها : این نرم افزار با نسخه های مختلف ویندوز ((win Xp – Vista – 7 سازگار است.
10- امنیت بالا : در طراحی نرم افزار حداکثر ملاحظات امنیتی پیش بینی شده است و یکی از مزایای بانک اطلاعاتی این نرم افزار در امنیت و اطمینان خاطر آن برای حجم بسیار بالای اطلاعات است که علاوه بر سرعت، امنیت نیز در آن بخوبی لحاظ شده است.
11- سفارشی کردن نرم افزار : تولیدکنندگان نرم افزار این آمادگی را دارند تا چنانچه کارگزار مایل باشد قسمت های خاصی به نرم افزار اضافه شود یا قسمت هایی از نرم افزار بصورت اختصاصی تغییر کند، حداکثر همکاری را با کارگزار داشته باشند و تغییرات مطابق نظر کارگزار را در صورت توافق اعمال کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید نرم افزار با دفتر فروش پرناک تماس بگیرید: 05138476217

 

توجه: کلیه حقوق نرم افزار برای گروه نرم افزاری پرناک محفوظ است و هرگونه کپی برداری و تکثیر از نظر شرعی و قانونی مجاز نیست.

© 2016 All Rights Reserved. Designed By Parnak.org